• Клієнтський сервіс
  • Блог
  • Акції
Київ
0 из 40 магазинов
Укр
call

0 800 200 925

Безкоштовно по Україні

Замовити дзвінок

Стаючи членом Клубу 925 і здійснюючи покупки в інтернет-магазині, Ви надаєте деякі особисті відомості, в тому числі Ваше ім'я, адресу, дату народження та адресу електронної пошти. Ознайомтесь, будь ласка, з умовами, на яких ми використовуємо Вашу особисту інформацію.

Компанія "925" використовує цю інформацію для того, щоб виконати наші зобов'язання і надати Вам послуги і переваги, право на які дає членство в Клубі 925. Коли Ви повідомляєте ваші персональні дані, Ви даєте згоду на їх використання для заявленої мети.

В своєму особистому кабінеті Ви можете в будь-який момент відкоригувати, змінити або видалити надані персональні та контактні дані. До того ж, Ви маєте право в будь-який час вимагати, щоб ми видалили цю інформацію за Вашим бажанням.

При цьому компанія "925" не несе відповідальності за правильність і точність наданої Вами інформації.

Ми не розкриємо Вашу особисту інформацію, включаючи Вашу адресу електронної пошти третім особам. Інші користувачі сайту і інші компанії теж не мають доступу до Вашої реєстраційної інформації.

Ви можете дати згоду на отримання новин та іншої корисної інформації для учасників Клубу 925 на Вашу адресу електронної пошти. У будь-який момент Ви можете відмовитися від отримання інформаційної розсилки.

У Вас є можливість залишати коментарі, висловлюючи таким чином свою думку про продукцію магазину "925". Ми очікуємо, що користувачі сайту будуть використовувати тільки пристойну лексику у своїх висловлюваннях, не будуть ображати інших користувачів, поширювати сторонню рекламну інформацію і порушувати законодавство. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які порушують ці правила.

Весь вміст сайту 925.com.ua, у тому числі статті, фотографії, будь-які графічні зображення, що належать компанії 925 silver jewellery. Ви можете створювати цифрові та/або фізичні копії контенту для Вашого особистого використання. Будь-яке інше виробництво електронних або паперових копій вмісту сайту 925.com.ua не допускається.

Компанія "925" має необмежені права на використання коментарів та інших інформаційних повідомлень, розміщених на сайті, для маркетингу і реклами своєї продукції, в сьогоденні і майбутньому.

Якщо у Вас є які-небудь питання щодо функціонування сайту 925.com.ua, членства у Клубі 925 і/або Вашої особистої інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером 0 800 601 925 або заповнивши форму зворотного зв'язку.

Відгуки