• Клієнтський сервіс
  • Блог
  • Акції
Київ
10 из 40 магазинов
Укр
call

0 800 200 925

Безкоштовно по Україні

Замовити дзвінок
До кінця акції залишилось:

Срібні ложки

Фільтри
Сортувати:

Срібні ложки

Популярність столових приборів зі срібла не зменшується з плином часу. На неї не впливає мінлива мода. Срібна ложка – зручний прилад для щоденного використання. Згодом вона не тільки не втрачає своїх властивостей, але й стає антикварною цінністю. Краса й довговічність – основні якості такого виробу.

Срібні ложки – найкращий подарунок для дорослих та дітей

Є категорії товарів, що купують для людей різного віку та статі. До них належить срібна ложка. Столові прибори підходять для подарунка на урочисті події. Доцільно купити цілий набір.

Старовинні дорогі екземпляри – чудовий презент шанувальникам старовини. Але сучасні прибори також підходять для збору чудової колекції. Вони відрізняються формою ручки, вставками, інкрустаціями, дизайнерськими знахідками. Традиційний сувенір на хрестини або появу першого зуба в дитини – срібна ложка. Вибирайте варіанти маленьких розмірів, з атрибутами православної символіки.

Які властивості притаманні срібним ложкам

Дезінфікуючі та цілющі якості приборів та посуду з дорогоцінного металу використовували ще жерці в стародавньому Єгипті. Іони аргентуму знищують близько 700 видів бактерій, але при цьому не чіпають корисні мікроорганізми. Ложки зі срібла дезінфікують воду постійно – бактерії не звикають до дії іонів.

Окрім знезараження та регенерації, аргентум діагностує стан здоров'я: він темніє на повітрі від сірки, яку виділяє хвора людина. Зміцнення імунітету при використанні посуду з цього металу – факт.

Купити срібну ложку – корисно для всієї родини. Срібло – міцний оберіг. Іменна ложка – модний талісман, що збереже відомості про власника.

Не слід плутати декоративні ложки та столові. Щоб отримати користь від товару, зверніть увагу на такі характеристики виробу:

  • проба: процент срібла у сплаві не менш, ніж 92,5% гарантує міцність, блиск;
  • покриття: його відсутність – необхідна умова збереження властивостей;
  • наявність сертифікату відповідності – запорука придбання якісного товару.
  • особливості: камені, вставки прикрашають прибори, але недоречні для малюків.

Переваги покупки срібних ложок у інтернет-магазині 925.ua

Пропонуємо придбати сертифікований товар з клеймом у фірмових магазинах Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Тернополя, Івано-Франківська або на сайті 925.ua. У каталозі ювелірних виробів – кращі варіанти прикрас та предметів побуту. Вартість столових приборів відповідає якості. Не слід шукати дешеві ціни на срібні ложки. Недорого продають підробки під прибори із благородного металу. Чіткі фото допомагають у правильному виборі. Ми вивчаємо відгуки – неупереджений погляд покупців. На їх основі формують асортимент товару. Доставка – до будь-якої точки на карті України.

4 900 грн 3 430 грн
Арт. Ст2
Материал: Срібло
Проба: 925
Покрытие: Без покрытия
2 697 грн 1 888 грн
Арт. Ст4
Материал: Срібло
Проба: 925
Покрытие: Без покрытия
2 544 грн 1 781 грн
Арт. Ст5
Материал: Срібло
Проба: 925
Покрытие: Без покрытия
2 390 грн 1 673 грн
Арт. Ст11
Материал: Срібло
Проба: 925
Покрытие: Без покрытия
1 380 грн 966 грн
Арт. Ст12
Материал: Срібло
Проба: 925
Покрытие: Без покрытия
2 820 грн 1 974 грн
Арт. Ст20
Материал: Срібло
Проба: 925
Покрытие: Без покрытия
3 390 грн 2 373 грн
Арт. Ст8
Материал: Срібло
Проба: 925
Покрытие: Без покрытия
ТОП товаров
Відгуки