• Клієнтський сервіс
  • Блог
  • Акції
Київ
8 из 40 магазинов
Укр
call

0 800 200 925

Безкоштовно по Україні

Замовити дзвінок
До кінця акції залишилось:

Срібло з позолотою

Фільтри
Сортувати:

Срібло з позолотою ідеально поєднується з будь-яким стилем одягу. Невеликі класичні моделі підкреслять діловий образ, а масивні підійдуть для урочистого заходу. У каталозі сайту 925.ua є багато таких виробів за прийнятною ціною: кільця, сережки, кулони, ланцюжки, браслети.

Позолочене срібло – доступна розкіш та неповторна краса

Вартість подібних виробів невпинно зростає, але є альтернатива – ювелірні вироби з срібла з позолотою. Будь-які аксесуари з шаром золота покликані підкреслювати ваш стиль і індивідуальність, можуть покривати шаром золота. Так прикраса набуває особливого шарму і неповторного блиску. Інші переваги, щоб обрати та купити срібло з позолотою:

  • коштує дешевше;
  • менша вага;
  • великий вибір.

Донедавна золоті ювелірні вироби вважались показником достатку й вишуканого смаку. Цю ідею усіляко поширювали серед мас у тому числі й виробники золотих ювелірних прикрас. Сьогодні, коли ціни на подібні прикраси невпинно зростають, усе більше людей задумується, чи є якась альтернатива? Прикраси, виготовлені зі срібла з позолотою, – прекрасний доступний варіант! Зовнішній вигляд та якість ювелірних прикрас зі срібла органічно поєднані з шиком та чарівним блиском позолоти становлять оптимальний компроміс.

Давнє мистецтво для сучасної краси

Техніки золочіння (нанесення позолоти, або тонкого шару золота) різних матеріалів чи предметів у слов’ян беруть свій початок ще від Київської Русі. До наших часів дійшли, крім витворів ювелірного мистецтва, позолочені утилітарні предмети. Позолоту часто використовували й в архітектурі.

Сучасні ювеліри використовують такі техніки нанесення позолоти на вироби зі срібла чи інших коштовних металів, що дозволяють отримати надтонкі й водночас надійні покриття із золота.

Важливо, що позолота срібних прикрас – додатковий захист від впливу зовнішніх факторів на улюблену річ. А візуально Ваші сережки, браслет чи кільце нічим не відрізнятиметься від золотого виробу.

Широкий ассортимент позолочених срібних прикрас у каталозі 925.ua

У каталозі інтернет-магазину «925 silver jewellery» представлені прикраси зі срібла з позолотою, що можуть зацікавити і жінок, і чоловіків. Вишукані каблучки з інкрустацією і без, різноманітні ланцюжки, хрестики й ладанки, оригінальні браслети та намистини, витончені сережки, запонки – багатство вибору срібла з позолотою та доступна ціна не залишать байдужим.

Чому варто купити позолоту в інтернет-магазині 925.ua

Щоб купити обрану річ зі срібла з позолотою, варто лише зробити замовлення на сайті «925 silver jewellery», вибрати спосіб оплати – і через декілька днів забрати коштовну посилку у зручному відділенні «Нової пошти».

Кращі срібні вироби з позолотою у Львові можна придбати в магазині 925.ua, або зробити замовлення і отримати його у будь-якому місті України (Київ, Львів, Дніпро, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк). Детальні фото допоможуть краще роздивитися прикрасу. Інтернет-магазин 925.ua вирізняється такими перевагами:

  • можливість дешево придбати оригінальні вироби з біркою та штампом виробника;
  • позитивні відгуки наших клієнтів – результат наполегливої та довголітньої праці;
  • у каталозі представлені недорогі, гарні прикраси високої якості;
  • можливість оплатити товар при отриманні.
797 грн
Арт. SK-FB033_akv
Матеріал: Срiбло з позолотою
Вставка: Куб.цирконій
Проба: 925
Форма: Коло
Покрытие: Позолота
1 670 грн 1 169 грн
Арт. XJE-0019-2
Материал: Срібло
Вставка: Куб.цирконій
Проба: 925
Форма: Коло
Покрытие: Позолота
950 грн 665 грн
Арт. XJR-0019-2
Материал: Срібло
Вставка: Куб.цирконій
Проба: 925
Форма: Коло
Покрытие: Позолота
997 грн 698 грн
Арт. 231510038/5-2
Материал: Срібло
Вставка: Куб.цирконій
Проба: 925
Форма: Коло
Покрытие: Родий и позолота
940 грн 658 грн
Арт. 134510074/5
Материал: Срібло
Проба: 925
Покрытие: Родий и позолота
997 грн 698 грн
Арт. 131510119-2
Материал: Срібло
Проба: 925
Покрытие: Родий и позолота
Відгуки