• Клієнтський сервіс
  • Блог
  • Акції
Київ
0 из 40 магазинов
Укр
call

0 800 200 925

Безкоштовно по Україні

Замовити дзвінок

Вопросы-ответы

Так, ми володіємо всіма необхідними документами та дозволами на торгівлю ювелірними виробам .
Так, Ви купуєте ювелірний виріб, який повністю відповідає всім заявленим на бирці характеристикам. Проба металу підтверджена Державною пробірною палатою і вказана на штампі , який є на кожному ювелірному виробі . Крім цього на виробі є штамп виробника ювелірного виробу . Відповідність вставок у виробі - гарантовано виробником , найменування якого так само обов'язково зазначено на бирці 
В даний час в нашому інтернет -магазині і, відповідно, мережі магазинів " 925 " представлені вироби декількох десятків виробників з України, Італії , Греції , Таїланду та інших країн. Всі вироби проходять перевірку в Україні та підтверджують пробу срібла Державної пробірної палати .

За законодавством України, ювелірні вироби входять в список що НЕ підлягають поверненню або обміну. Але ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам - упродовж 30 днів з моменту купівлі Ви маєте право повернути виріб, за умови наявності чека і бирки виробу. Гроші за виріб не повертаються, але ми можемо або обміняти його, або відремонтувати

Так, якщо Ви живете в одному з міст, де є наші магазини. Повний список магазинів можна подивитися у розділі магазини

Компанія 925 надає знижки своїм клієнтам згідно умов поточної акції на момент покупки.Умови акції розміщенні на сайті компанії 925.ua та в магазинах мережі.

Так, Ви не зобов'язані здійснювати купівлю, якщо що-небудь Вас не влаштовує. Ми будемо Вам вдячні, якщо Ви повідомите нас про свою відмову, але це необов'язково.

Уся інформація знаходитися на бирці ювелірного виробу. На бирці повинно бути вказано: 

- найменування виробу, наприклад, "каблучка" 

- артикул - спеціальне позначення, використовуване виробником 

- метал і його проба, наприклад, "срібло 925" 

- розмір виробу, наприклад "16, 5" 

- вага виробу, наприклад "2, 04 г" 

Бирка кріпиться до виробу спеціальною ниткою з пломбою, що виключае можливість підміни виробу або бирки. Бирка є офіційним сертифікатом заводу виготівника на цей ювелірний виріб.

Ні, ми не займаємося нанесенням написів або гравіювань на вироби. Рекомендуємо Вам звернутися по гравіюванню написів в місцеві ювелірні майстерні.

Під описом кожного товару є кнопка "Хочу в подарунок". Натисніть на неї, заповніть "листівку", вказавши адресу тієї людини, від якої хочете отримати подарунок, за бажання напишіть невелике повідомлення. Відправлене бажання адресат отримає по електронній пошті і знатиме, яким подарунком Вас порадувати. Лист утримуватиме Ваше повідомлення, фотографію прикраси і посилання на сторінці цього товару в інтернет-магазині "925".

Ми можемо організувати доставку у вказане місце за допомогою сервісу доставки Нова Пошта. За наявності товару на складі і оформленої заявки до 16.00, Ви отримаєте своє замовлення наступного дня. При цьому додатково Вам треба буде сплатити послуги з доставки. Отправление понад 500 грн оплачуються компанією "925 Silver Jewellery".

Доставка на торгову точку безкоштовна, але є графік відправок

Графік відправок може змінюватися залежно від погодних умов і потреб компанії.

Ми можемо організувати доставку по Україні  за допомогою сервісу Нова Пошта. За наявності товару на складі і оформленої заявки до 16.00, Ви отримаєте своє замовлення наступного дня. При цьому додатково Вам треба буде сплатити послуги з доставки. Посилки понад 500 грн оплачуються компанією "925 Silve Jewellery". 

Нині продаж і доставка ювелірних виробів в нашому магазині можливий тільки на території України.

Якщо Ви розміщуєте замовлення в течії робочого дня до 17.00, то Ви отримуєте відповідь того ж дня. Ми намагаємося в максимально короткі терміни відповісти на Ваше замовлення. Якщо замовлення розміщене після закінчення робочого дня або у вихідний день, Ви отримаєте відповідь в течії наступного робочого дня.

Ваше замовлення зберігається на протязі 5 днів, під час акцій - 4 дні. Після закінчення цього терміну, замовлення і знижка на нього анулюється. Продовжити термін зберігання замовлення можна по телефону гарячій лінії 0 800 601 925 або по зворотному зв'язку : e - [email protected] де необхідно вказати номер замовлення, торговий центр і термін, на який треба продовжити зберігання.

Відгуки