• Клієнтський сервіс
  • Блог
  • Акції
Київ
0 из 40 магазинов
Укр
call

0 800 200 925

Безкоштовно по Україні

Замовити дзвінок

Оплата та доставка

Ми можемо організувати доставку у вказане місце за допомогою сервісу доставки Нова Пошта. За наявності товару на складі і оформленої заявки до 16.00, Ви отримаєте своє замовлення наступного дня. При цьому додатково Вам треба буде сплатити послуги з доставки. Отправление понад 500 грн оплачуються компанією "925 Silver Jewellery".

Доставка на торгову точку безкоштовна, але є графік відправок

Графік відправок може змінюватися залежно від погодних умов і потреб компанії.

Ми можемо організувати доставку по Україні  за допомогою сервісу Нова Пошта. За наявності товару на складі і оформленої заявки до 16.00, Ви отримаєте своє замовлення наступного дня. При цьому додатково Вам треба буде сплатити послуги з доставки. Посилки понад 500 грн оплачуються компанією "925 Silve Jewellery". 

Нині продаж і доставка ювелірних виробів в нашому магазині можливий тільки на території України.

Якщо Ви розміщуєте замовлення в течії робочого дня до 17.00, то Ви отримуєте відповідь того ж дня. Ми намагаємося в максимально короткі терміни відповісти на Ваше замовлення. Якщо замовлення розміщене після закінчення робочого дня або у вихідний день, Ви отримаєте відповідь в течії наступного робочого дня.

Ваше замовлення зберігається на протязі 5 днів, під час акцій - 4 дні. Після закінчення цього терміну, замовлення і знижка на нього анулюється. Продовжити термін зберігання замовлення можна по телефону гарячій лінії 0 800 601 925 або по зворотному зв'язку : e - [email protected] де необхідно вказати номер замовлення, торговий центр і термін, на який треба продовжити зберігання.

Відгуки